Aktualności:

SMF - Just Installed!

Menu główne

Zafrasowany

Zaczęty przez ljank, Sierpień 31, 2011, 07:33:47 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ljank

Gdzie?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
/Stanisław Lem/


Leszek

wanted

przy jednej z głównych dróg między Roztoczem, a podkarpacką częścią GRT-u.
Jurek

ljank

Owszem, w zatoczce przystankowej  :D
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
/Stanisław Lem/


Leszek

Sosna

Koło Narola, to ten nowiutki?

ljank

Cytat: Sosna w Wrzesień 01, 2011, 09:08:38 AM
Koło Narola, to ten nowiutki?
Koło Narola to pojęcie szerokie.
Odpowiem że mozna tą szosą dojechac do Narola ale sa inne miejscowosci leżące bliżej  :P
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
/Stanisław Lem/


Leszek

ljank

#5
Na postumencie rzeźby tablica.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
/Stanisław Lem/


Leszek

Jolka

Oj, były kiedyś dwa takie tragiczne wypadki, w których zginęli młodzi ludzie. Jeden za Werchratą przy tartaku, a drugi na tym słynnym zakręcie przy d. PGR w Podemszczyźnie (trasa Horyniec- Lubaczów). Czy to któreś  z tych miejsc?
Jola
Kilimaniaczka

ljank

Cytat: Jolka w Wrzesień 01, 2011, 06:07:02 PM
Oj, były kiedyś dwa takie tragiczne wypadki, w których zginęli młodzi ludzie. Jeden za Werchratą przy tartaku, a drugi na tym słynnym zakręcie przy d. PGR w Podemszczyźnie (trasa Horyniec- Lubaczów). Czy to któreś  z tych miejsc?
Nie.
Bliżej Narola  :D
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
/Stanisław Lem/


Leszek

Palestyna

Przy trasie Cieszanów - Płazów, w pobliżu skrzyżowania do miejscowości Piła.
Daniel

Jolka

A jechałam tamtędy niedawno i nie zauważyłam.
Jola
Kilimaniaczka

ljank

Cytat: Palestyna w Wrzesień 01, 2011, 07:24:16 PM
Przy trasie Cieszanów - Płazów, w pobliżu skrzyżowania do miejscowości Piła.
Brawo  <brawo> Daniel.
Myslałem, że albo Ty albo Pachzab na pewno odgadniecie.
Tak jest - jadac od Kowalówki w kierunku Płazowa, kilkaset metrów za skretem do Gorajca zaczyna sie las.
W lewo odchodzi droga do Rudy Różanieckiej przez Piłę i tuz przed tym skrzyzowaniem po lewej stroniie drogi jest zatoczka z tym pomniczkiem.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
/Stanisław Lem/


Leszek