Aktualności:

SMF - Just Installed!

Menu główne

Otwarte okienko

Zaczęty przez Jolka, Wrzesień 13, 2011, 10:44:41 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jolka

Jaka to budowla i w jakim mieście?
Jola
Kilimaniaczka

Palestyna

Daniel

Cez

Jeszcze się nie zawaliła?


"Wypoczynek, jak wszystko, kończy się zmęczeniem."   A. Dumas

"Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych Rodzicach,My ją pożyczamy od naszych dzieci..."   Przysłowie indiańskie

GTR jest jak pudełko czekoladek ... wyjedzone, ale jeszcze trochę pachnie.   Moje własne.

ljank

Cytat: Cez w Wrzesień 13, 2011, 09:42:18 PM
Jeszcze się nie zawaliła?
Dach częściowo zapadł sie do środka ale mury stoją.
I obrosła garażami/blaszakami.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
/Stanisław Lem/


Leszek

Cez

"Nowobogackimi" garażami to ona dawno obrosła, a nawet powstało tam cóś takiego na wzór zajezdni ... autobusowej.


"Wypoczynek, jak wszystko, kończy się zmęczeniem."   A. Dumas

"Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych Rodzicach,My ją pożyczamy od naszych dzieci..."   Przysłowie indiańskie

GTR jest jak pudełko czekoladek ... wyjedzone, ale jeszcze trochę pachnie.   Moje własne.

Cez

 To okienko pokazywałem już kiedyś w zagadkach. Nigdy go ...  nie zamykają. Nawet w zimie.


"Wypoczynek, jak wszystko, kończy się zmęczeniem."   A. Dumas

"Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych Rodzicach,My ją pożyczamy od naszych dzieci..."   Przysłowie indiańskie

GTR jest jak pudełko czekoladek ... wyjedzone, ale jeszcze trochę pachnie.   Moje własne.

ljank

Cytat: Cez w Wrzesień 13, 2011, 10:29:44 PM
To okienko pokazywałem już kiedyś w zagadkach. Nigdy go ...  nie zamykają. Nawet w zimie.
Tylko teraz za nim widać niebo :(
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
/Stanisław Lem/


Leszek

Jolka

Do nieba to można sobie zadzwonić ;)
Jola
Kilimaniaczka

Jolka

Oczywiście to synagoga w Cieszanowie.
Jola
Kilimaniaczka