Aktualności:

SMF - Just Installed!

Menu główne

Wieża

Zaczęty przez Artur Pawłowski, Wrzesień 11, 2012, 11:40:57 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Artur Pawłowski

Przybyła nam na Roztoczu nowa wieża widokowa. Gdzie????

Tomasz Piotrowski

Dość wysoka!
A jak z niej widok wygląda?

Cez

A tutaj to można włazić, tak bez zabezpieczeń (powyżej 4 m wysokości, to są wymagane)???
Ogrodzić, zasypać, na kłódkę zamknąć, drogę(szlak) bokiem poprowadzić, a tę istniejącą zaorać !!!!!!!!!!!!!!!!  Albo  opłaty wprowadzić, certyfikaty nadać, parking płatny zorganizować i  doić, doić, doić ......

PBS. Czarek.


"Wypoczynek, jak wszystko, kończy się zmęczeniem."   A. Dumas

"Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych Rodzicach,My ją pożyczamy od naszych dzieci..."   Przysłowie indiańskie

GTR jest jak pudełko czekoladek ... wyjedzone, ale jeszcze trochę pachnie.   Moje własne.

Jolka

Więcej wież przybyło, ja spotkałam te przygotowane przy drodze do rozwiezienia.
Podłączam się z pytaniem - gdzie?
Jola
Kilimaniaczka

Artur Pawłowski

#4
kto wie, może te wieżyczki przygotowano dla upiększenia szlaków rowerowych, które w okolicy Horyńca/Lubaczowa przed wakacjami powstały???
Wieża z podstawowej zagadki jest jednak dużo wyższa. Widac z niej np. takie miasto....

Tomasz Piotrowski

Cytat: Jolka w Wrzesień 12, 2012, 10:45:36 AM
Więcej wież przybyło, ja spotkałam te przygotowane przy drodze do rozwiezienia.

To nie wieże tylko ambony myśliwskie - tak mi się wydaje.

Sosna

Po wieżycy kościoła stawiam na Frampol.

Artur Pawłowski

 <brawo> <brawo> To Frampol widziany z pagórów na płn.wsch. od miasta. Wieża jest dość śmiała w budowie (dzieci bym tam nie puścił), ale widoki z niej przednie! To element szlaku rowerowego Czarna Perła o którym więcej niebawem!

Jolka

A moje wieże/ambony gdzie przyuważyłam?
Jola
Kilimaniaczka

Artur Pawłowski

Lisie Jamy k. Lubaczowa?

Jolka

Nie, bliżej Horyńca :)
Jola
Kilimaniaczka

Artur Pawłowski


Jolka

Tak :) Przy tej nowej drodze do Huty Kryształowej. Dwa dni później już ich tam nie było.
Jola
Kilimaniaczka

Sosna

Tą zagadką z wieżą i widokiem na Frampol wstrzeliłeś się Arturze w rocznicę <13 września 1939> nalotu dywanowego niemieckiego Luftwaffe i zniszczenia prawie w całości pięknej, renesansowej architektury miasteczka. Trzeba pamiętać o tej rocznicy. Polecam relację świadka naocznego tego zdarzenia, nie żyjącego już Jerzego Czerwińskiego.

http://andrzejburlewicz.blog.onet.pl/13-wrzesnia-w-dziejach-Frampol,2,ID495543098,n