Aktualności:

SMF - Just Installed!

Menu główne

Węzeł szlaków na Roztoczu

Zaczęty przez Edward, Maj 15, 2004, 10:15:05 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Edward

Jak nazywają się szlaki, które tu rozchodzą się i w jakiej miejscowości zostało wykonane zdjęcie, oczywiście na polskim Roztoczu?

lojnik

Może Huta Lubycka lub jej okolice, a szlaki to:
- niebieski: po lini bunkrów Mołotowa
- czerwony: nie pamiętam nazwy
"...polna droga pośród kwiatów i złamany krzyż, strumień skryty w zmroku i zdziczały sad, stara cerkiew pod modrzewiem i pęknięty dzwon, zarośnięty cmentarz na nim dzikie bzy ile łez ile krzywdy ile ludzkiej krwi..." (ksu)

Kamil 'lojnik' Łuszczyński

Edward

#2
Nie wiem jak traktować tą odpowiedż. Czy to jest pewnik, czy tylko strzał przypadkowy?

Omega

Moje skojarzenie było identyczne jak Lojnika (uprzedził mnie :angry: ), biorąc jeszcze pod uwagę trasę ostatniej wyprawy kursantów...
Krzysztof x5
omnia mea mecum porto
Tam, gdzie kiedyś życie kwitło, dzisiaj rosną lasy - W.P.
Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr - J. Sztaudynger

lojnik

Edi kierowałem się tym co napisał Omega
Cytatbiorąc jeszcze pod uwagę trasę ostatniej wyprawy kursantów...

Cytat(uprzedził mnie :angry:  )
przepraszam  ;)

I jeszcze jedno jak się nazywa czerwony szlak ?
"...polna droga pośród kwiatów i złamany krzyż, strumień skryty w zmroku i zdziczały sad, stara cerkiew pod modrzewiem i pęknięty dzwon, zarośnięty cmentarz na nim dzikie bzy ile łez ile krzywdy ile ludzkiej krwi..." (ksu)

Kamil 'lojnik' Łuszczyński

Edward

#5
Szlak nazywa się "Wolnościowy" Tomaszów - Huta Lubycka - Siedliska - Hrebenne.
A ten węzeł powstał w czwartek ok. godz. 15-tej. Dlatego zastanowiła mnie poprawna odpowiedź, chociaż ten lasek nie jednemu pasuje do Huty Lubyckiej. A szlak po bunrakch linii Mołotowa dotarł już do Woli Wielkiej i w przyszłym tygodniu, po ustabilizowaniu się pogody, popędzi na Wielki Dział, Starą Hutę i rez. Kobyle Jezioro.